Hotelová přistýlka nemusí být noční můrou hostů

Mnoho lidí má vůči přistýlkám v hotelech různé předsudky. Na rozdíl od tradičního hotelového lůžka se jedná o rozkládací pohovky s matrací, která není pohodlná a je příliš úzká. Přistýlky jsou často nevzhledné a jsou jen jakousi náhražkou klasické postele. Měli byste však mít na paměti, že na přistýlce spí váš host a na jeho spokojenosti záleží.

Obrázek: Pohodlí hotelového pokoje je pro každého hosta klíčové. Zdroj: materasso-hotels.com

Výhoda hotelové přistýlky

Ne každý hotel má dostatek pokojů nebo prostoru, aby uspokojil veškerou poptávku. Výhodou přistýlek je především to, že šetří místo v hotelovém pokoji a hoteliér může snadno zvýšit návštěvnost. Přistýlka může plnit dvě funkce. Přes den je to pohovka plné velikosti a v noci se rozloží na postel.

Během dovolené vyhledávají ubytování většinou 3 až 5členné rodiny. Někdy může nastat problém v tom, že většina pokojů má pouze dvě lůžka. V těchto případech hrají pokoje s přistýlkou důležitou roli a právě kvůli nim si rodina nakonec vybere vaše zařízení.

Zatímco většina ubytovacích zařízení dbá na kvalitu lůžek, na kvalitu přistýlky často zapomíná. V některých případech jsou přistýlky doslova katastrofou. Hotelový pokoj je krásný, postele jsou pohodlné a velké, ale přistýlka je příliš malá, matrace je tvrdá a nelze ji vyměnit.

Jak vybrat přistýlku, aby si na ní návštěvník užil noc

Přemýšlíte o přistýlkách v hotelových pokojích? Vyberte takovou, na které se hostům bude líbit a při příští návštěvě se rozhodnou ve vašem hotelu opět ubytovat.

Vybírat můžete z několika typů, ale mějte na paměti, že přistýlka musí designově ladit s ostatním nábytkem a měla by dokonale sloužit svému účelu nejen během spánku, ale i během dne. Přes den by měla sloužit jako plnohodnotná pohovka a v noci jako plnohodnotná postel. Největší výhodou pohovky je samozřejmě to, že v místnosti nezabere příliš mnoho místa.

Vyhněte se klasickým rozkládacím pohovkám se zabudovanou matrací. Ty se obtížně čistí, nelze je vyměnit a často jsou příliš tvrdé, což může být pro většinu hostů nepříjemné.

Vybírejte přistýlky vyrobené z materiálů, které se snadno udržují, snadno se skládají a rozkládají a mají možnost výměny matrace. Tím získáte velkou výhodu. Zákazníci mohou mít různé požadavky na tvrdost matrace, ale vy budete připraveni. Stačí mít zásobu kvalitních matrací různých tuhostí a vlastností a splníte přání každého zákazníka.

Při častém skládání a rozkládání jsou materiály rozkládací pohovky namáhány, což způsobuje rychlejší opotřebení, než je tomu u tradiční postele. To se však netýká pouze pohovky, ale také matrace, kterou obsahuje. Kvalita materiálů a zpracování je proto při výběru rozkládacího lůžka velmi důležitá.

Kvalitní přistýlky Materasso

Pokud hledáte přistýlku pro svůj hotel nebo penzion, která plně nahradí hotelové postele, měli byste sáhnout pouze po těch nejkvalitnějších. Nepoškodí se ani při časté manipulaci a jsou lehké, takže je můžete podle potřeby přenášet z pokoje do pokoje nebo do úložného prostoru. Přistýlky Materasso jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které dlouho vydrží, povrch pohovky se snadno čistí a po rozložení budou mít hosté pro svůj spánek plnohodnotný komfort.

Přistýlka Materasso klasik je ideální přistýlkou do každého hotelu. Její design se hodí do každého moderního i rustikálního pokoje, navíc si můžete vybrat barevnou kombinaci povrchové úpravy. Má robustní vnitřní konstrukci a lze na ni umístit matraci vysokou až 18 cm. Toto lůžko uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta.

Obrázek: Pohodlná přistýlka, na které se každý vyspí stejně jako na plnohodnotné posteli. Zdroj: materasso-hotels.com

Myslete také na hosty, kteří nespí na hotelové posteli a jsou v hotelovém pokoji takzvaně "navíc". I oni platí za služby vašeho hotelu, takže jejich spokojenost je důležitá. Nepodceňujte pohodlí přistýlky, protože vyspaný host je spokojený host.

Zobrazení: 29

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem stavebnikomunita.cz!

Staňte se členem stavebnikomunita.cz.

Fórum

Podlahové palubky, jaké máte Vy?

Zahájeno uživatelem Anička PLná v Pozemek, projekt, stavba na klíč v pátek 0 Odpovědi

Dobrý den, stojím před rozhodnutím jaké palubky na podlahu dát, Nechci vinyl nebo něco takového imitující dřevo. Našla jsem souhrn podlahových palubek včetně informací…Pokračovat

Od koho poptat dřevěnou terasu od A-Z ?

Zahájeno uživatelem Ondřej Koba v Pozemek, projekt, stavba na klíč. Poslední odpověď uživatele Anička PLná 21.1.. 1 Odpovědět

Dobrý den, na léto bychom chtěli si nechat udělat kolem domu dřevěnou terasu. Ještě nevíme z jaké dřeviny ale to nám doufám poradí firma. Od koho jste si nechali dělat terasu vy? Spokojenosti? Děkuji.Pokračovat

Z jakého dřeva postavit saunu?

Zahájeno uživatelem Daniel Maxa v Pozemek, projekt, stavba na klíč. Poslední odpověď uživatele Daniel Maxa 12. 22, 2023. 2 Odpovědi

Ahoj, stojím před rozhodnutí stavby a zajímaly by mě vaše názory na použití různého dřeva. Děkuji za postřehy.Pokračovat

Jaké kamna do venkovní sauny?

Zahájeno uživatelem Ondřej Koba v Pozemek, projekt, stavba na klíč. Poslední odpověď uživatele Daniel Maxa 11. 27, 2023. 1 Odpovědět

Ahoj, doporučte mi pokud máte někdo zkušenost se stavbou venkovní sauny. Váhám mezi elektrickými a těmi na dřevo. Mam se řídit jen cenou?Pokračovat

Popisky: sauna

Svetlotechnikasvetelnotechnické posudky a štúdie na rodinné domy a pozemné stavby

Energetické projektové hodnotenie stavieb a teplotechnické posúdenia.

Snímky

© 2024   Vytvořila Stavebnikomunita.cz | Kontakt: stavebnikomunita.cz@gmail.com |   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby