Čističky odpadních vod v podání společnosti GONAP

Aktuální ekologické trendy zdůrazňují čističky odpadních vod (ČOV), které společnost GONAP spol. s.r.o. nabízí v různých variacích. Čistírna je užitečné a běžně dostupné řešení v obcích, kde není vybudována kanalizace. Firma GONAP se honosí certifikací dle systému kvality ISO 9001:2000 a k výrobě používá vysoce kvalitní materiály. Při inovacích a vývoji nových výrobků spolupracuje s několika významnými organizacemi, díky čemuž produktové portfolio obsahuje efektivní a moderní čističky.

Společnost GONAP nabízí

Společnost GONAP spol. s.r.o. má na tuzemském trhu široké zastoupení. Stěžejní službou je prodej čistíren odpadních vod, jejichž kapacita se pohybuje od pěti do pěti tisíc aktivních obyvatel. Dále se orientuje na dodávku čerpacích stanic či přístrojů pro odvodnění kalu. Provádí také revize vodních děl ohlášených dle § 15a vodního zákona. A v neposlední řadě se můžete na firmu obrátit s realizací jímek a septiků.

Velké popularitě se těší enzymy pro odstraňování organických usazenin, provzdušňovací systémy a také řídicí systémy pro čistírny. V případě zájmu kvalifikovaný zaměstnanec vypracuje vizualizaci. Pracovníci společnosti GONAP se neobrací zády ani k žádostem o rekonstrukci již postavených čistíren.

Pakliže si zakoupíte novou čistírnu odpadních vod, firma vám zajistí její odbornou montáž. Poskytne vám také komplexní záruční a pozáruční servis, který přijde vhod při jakémkoliv problému s provozem.

Jaké mají domácí čističky výhody?

Možná se ptáte, proč investovat zrovna do čističek značky GONAP. Existuje hned několik adekvátních důvodů. Můžete se těšit na pestrou škálu modelů, jež se liší především kapacitou. Čističku byste měli vybírat zejména na počtu aktivních obyvatel domácnosti. Účinnost čistírny odpadních vod GONAP dosahuje až 95 % a spokojeni budete také s jednoduchou a rychlou instalací. Nejsou kladeny vysoké nároky na stavební úpravy pozemky a zastavěnou plochu.

Zařízení fungují bez problémů v jakémkoliv ročním období. A pokud odjedete na dovolenou a čistička zaznamená nízké zatížení, automaticky se přehodí do úsporného režimu. V případě jakýchkoliv vad se můžete obrátit na společnost GONAP s reklamací, protože na ČOV se vztahuje dvouletá záruční lhůta.

GONAP správně navrhne umístění čistírny

Aby čistírna odpadních vod perfektně fungovala, musí být správně navrhnuta. V první řadě je důležitá velikost, která je závislá na počtu osob napojených na čistírnu. V druhé řadě je nezbytné vzít v potaz místní podmínky. Neboť v této sféře nemáte pravděpodobně dostatek znalostí, je lepší práci svěřit do rukou profesionálů.

Společnost GONAP garantuje vysokou kvalitu pročištěné odpadní vody, kterou je možné znovu používat například k zalévání zahrady. Musí být však splněny všechny legislativní podmínky.

Zobrazení: 556

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem stavebnikomunita.cz!

Staňte se členem stavebnikomunita.cz.

Fórum

Podle čeho vybíráte stavební firmu?

Zahájeno uživatelem Lukostav v Stavební práce, stavební materiál a firmy. Poslední odpověď uživatele Martin Kalos před 8 hodinami . 13 Odpovědi

Zajímalo by mě, jaké faktory hrají roli při výběru stavební firmy.  Zkuste mi odpovědět na tyto otázky a případně nějaké doplnit, pokud jsem na něco zapomnělPoužili byste firmu, kterou si najdete ve…Pokračovat

Likvidace starého nábytku

Zahájeno uživatelem Daniel Filinger v Stavební práce, stavební materiál a firmy 2.2. 0 Odpovědi

Dobrý den,chtěl bych se podělit o vlastní zkušenost s vyklízením bytu v Českých Budějovicích ohledně vyklízení starého nábytku v malém bytě. Naše maminka je už dost stará a tak byt ve kterém bydlí…Pokračovat

Popisky: nábytku, starého, Odvoz

Vyklízení bytu v Praze

Zahájeno uživatelem Daniel Filinger v Pozemek, projekt, stavba na klíč 2.2. 0 Odpovědi

Dobrý den,s manželkou jsme rekonstruovali dům, který byl opravdu v dezolátním stavu. Bylo potřeba vyklidit celý dům od harampádí a odpadu. Většina prostorů byla plná skříní, spotřebičů a starého…Pokračovat

Popisky: likvidace, odpadu, odvoz, rekonstrukce, Vyklízení

BOZP

Zahájeno uživatelem Michal Kočí v Pozemek, projekt, stavba na klíč 5. 23, 2022 0 Odpovědi

Zajímalo by mi zda máme jako SVJ ještě nějakou další zákonnou povinnost zajištění bezpečnosti pohybu osob na střeše, když všechny přístupy na plochou střechu našeho panelového domu máme uzamčené a…Pokračovat

Svetlotechnikasvetelnotechnické posudky a štúdie na rodinné domy a pozemné stavby

Energetické projektové hodnotenie stavieb a teplotechnické posúdenia.

Snímky

© 2023   Vytvořila Stavebnikomunita.cz | Kontakt: stavebnikomunita.cz@gmail.com |   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby